Villa Bela - Lofts - Cama Queen E Ar-Condicionado

  • 30 m²

Villa Bela - Lofts - Cama Queen E Ar-Condicionado tilbyder en god indkvartering til 2 gæster i Rio de Janeiro. Der er 1 værelser med et fuldt udstyret køkken og 1 badeværelser.

Et køleskab og køkkenudstyr kan bruges til madlavning.

På stedet befinder du dig 4 km fra Morgendagens Museum og 6 km fra Catedral de São Sebastião do Rio de Janeiro. Rio de Janeiros centrum ligger 15 minutter fra denne indkvartering. Alto Da Colina og Bob'S serverer forskellige retter 400 meter derfra. Fábrica da Bhering ligger ved siden af villaen.

    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Cabo Frio lufthavn
    40 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis WiFi på værelserne

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Hurtig ind-/ udtjekning

    I køkkenet

    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Dagligstue
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:00
    Udtjekning: fra 09:00 indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • ❓
      Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Villa Bela - Lofts - Cama Queen E Ar-Condicionado?
      Gæster på Villa Bela - Lofts - Cama Queen E Ar-Condicionado skal tjekke ind senest 23:00 og tjekke ud senest 11:00.
    • ❓
      Hvilke restauranter ligger tæt på Villa Bela - Lofts - Cama Queen E Ar-Condicionado?
      Restauranter i nærheden af Villa Bela - Lofts - Cama Queen E Ar-Condicionado omfatter Alto Da Colina og Bob'S.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Cabo Frio lufthavn
    40 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Villa Bela - Lofts - Cama Queen E Ar-Condicionado Iguaba Grande

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk